GOOGLE HARİTA KAYDI (İŞLETME KAYDI) YAPIYORUZ

İşletmenizin arama sonuçlarında gözükmesi için Google Harita Kaydınızın yapılması ve optimize edilmesi gereklidir. Biz firmanızı google haritaya ekleyip gerekli tüm optimizasyonlarını yapıyoruz. Örneğin aksaray'da yazılım firmaları arama sonuçlarında İnce Code adıyla firmamızın profili gözükmektedir. İşletmenize yapılan yorumlar verilen puan ve yer bildirimleri firmanızı arama spnuçlarında ön sıralara taşıyacaktır.

Daha Fazla
Web site tasarımı nasıl yapılır

Web site tasarlamanın oldukça fazla yolları vardır elbette. Öncelikle belirlememiz gereken kriter nasıl bir site olacağı, netür hizmetler vereceği ve ilerde ne değişiklikler yapılabileceğini belirlemek olacaktır. Örneğin E-ticaret sitesi kurmak istiyorsak iddalı ve profesyonel bir site olması gerekecektir. Tercihen özel yazılım veya Wordpress, Wix, Godady gibi içerik yönetim scriptleri kullanılabilecektir. Firma için bir kaç bilgilendirme sayfasından oluşan sitelerde çokca kullanılan sistemlerdir. Bütün bunları öğrenmek kendiniz veya firmanız için en uygun olanı bulmak biraz zamanınızı alacaktır. Daha sonrasında büyük geliştirmelerde web tasarım uzmanlarından yardım almanızda gerekecektir. Buyüzden genelde web tasarım konularında uzman kişilerden sürekli destek almanızı tavsiye ederim.

Daha Fazla
Aksaray Web Site Tasarımı

4 Yılı aşkın bir süredir Aksaray'da web tasarım hizmeti vermekteyiz. Firmalara özel Kurumsal siteler, E-ticaret Siteleri ve Özel Yazılımlar ile web alanında çeşitli faliyetlerde bulunmaktayız. Sizlerin sorunlarına en hızlı ve profesyonel çözümler üreterek büyümenize ve gelişmenize katkı sağlıyoruz.

Daha Fazla
Ön Muhasebe Yazılımları

 İşletmenizin haftalık, aylık ve yıllık gelir ve giderlerini kayıt altına almak daha sonra dilediğiniz zaman göz gezdirmek istiyorsanız İnce code ile ön muhasebe yazlımına merhaba demenin tam vakti.

Daha Fazla
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama yaptırmak isityorum? Gelişen teknoloji ile yeni trend olan mobil uygulamalar popülerliğini oldukça büyüttü. Hayatamızda olmazsa olmazımı mobil cihazların gelişimi ile mobil uygulamalarda bir hayli önem kazandı. Firmanıza özel uygulama geliştirmek artık lüx'den daha çok gereklilik haline geldi. Sizde ihtiyacınız olan uygulamayı bizimle hayata geçirebilirsiniz.    

Daha Fazla
Stok Takibi

Stok Takibi uygulamamız ile işletmenizin veya deponuzun bütün ürünlerini kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Sipariş verilen ürünleriniz, stokda az olan ürünleriniz, fiyatları ve çok daha fazla detayı ile istediğiniz zaman aralığındaki ürünlerinizi takip edebilir bunlara 7/24 dilediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Admin Panel Yapımı

Web sitelerinizi güncel tutmak ve sürekli onla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Pekiya bu durumda yapacaklarınız neler? 1: Yazılımcınız ile irtibata geçip ondan sitenizi aktif kılmasını belirli bir ücret karşılığı isteyebilirsiniz. 2: Web sitenize admin paneli yazdırıp dilediğiniz zaman dilediğiniz yerinde güncellemeyi siz yapabilirsiniz. Gelişmiş paneller ile içerik eklemek ve güncellemek oldukça kolay ve basittir. Dilediğiniz cihazdan (tablet, laptop,telefon) giriş yapıp anında yeni içerikler ve hizmetlerinizi ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla
Cafe-Restaurant E-Menu

Cafe & Restorantınıza en şık ve akıllı tablet menüler tasarlıyoruz. Müşterilerinize alışılmışın dışına çıkarak profesyonel görünümlü E-menü sunmak istemez misiniz? Akıllı dijital menü ile menüye olan masraflarınızı %50 oranında indiriyoruz. Dijital menünüz ile ürünlerinizin fiyat ve görsellerini sürekli güncel tutabilir gelişmiş admin paneli ile en çok bakılan ürünleri tespit edebilirsiniz.

Daha Fazla
E-Ticaret Sitesi

Bütün işletmelerin online'a taşındığı bu dönemde sizinde bir e-ticaret siteniz olsun istemez misiniz? Ürünleriniz hakkında daha çok bilgi daha kolay ulaşım ve inceleme imkanı sağlamak için işletmenizi e-ticarete taşıyın. Ürün bilgilerini ve resimlerini güncel tutarak müşterilerinize daha keyifli bir alışverişin tadını çıkarttırın. Hiç şüphesiz e-ticarette kazanacaklarınızın bir sınırı yok.

Daha Fazla
Kurumsal Web Sitesi

Hayatımıza internetin girdiği günden buyana teknoloji çok ilerleme katetti ve artık dijital dünyanın önemi dahada arttı. Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada işletmenizi web üzerinde de var etmeniz artık oldukça gerekli. İnce Code Web Site Tasarım uzmanı olarak firmanızı veya işletmenizi dijitalde en iyi derecede temsil etmek için güncel teknolojiyi takip ediyor sizlere mobil uyumlu, kaliteli bir görünüme sahip web sayfaları sunuyoruz.

Daha Fazla
Logo Tasarımı

Logo tasarımı bir firmanın kimliği niteliğindedir. Bu sebepten ötürü profesyonel yapılması ve firmayı doğrudan temsil etmesi gerekir. Firmaya uygun renk seçimi ve işletmeyi temsil eden bir ikonun belirlenmesi oldukça önemlidir. İngiltereden bizi tercih eden işletmemize teşekkür ederiz.

Daha Fazla