• 0(534) 304 12 98
  • Merkez / AKSARAY

Aksaray'da E-ticaret Sitesi Yaptırmak

E-ticaret sitesine sahip olmanın avantajlarını ve sağladığı imkanları artık öğrenmiş oldunuz. Aksaray'da 5 yıldır hizmet veren firmamız ihtiyacınız olan web sitesini profesyonel bir şekilde hazırlayabilir.

İşinde uzman profesyonel ekibimiz hayalinizdeki e-ticaret sitesini oluşturarak kullanıma hazır duruma getirir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?

E-ticaret siteleri, aynı blog sitelerinde olduğu gibi 2000'li yılların başından itibaren kullanımı hızla artmaktadır. İnternet sayesinde bilgiye ulaşma ne kadar hızlandıysa ihtiyacımız olan ürünlere ulaşmamızda aynı oranda hızlandı. Hatta günümüzde insanların önemli bir kısmı alışverişlerini daha çok internet üzerinden sağlıyor diyebiliriz.

Eğer ürünlerinizin satışını artırmak ve Türkiye çapında da satış yapmak istiyorsanız e-ticaret sitesine ihtiyacınız var demektir. E-ticaret sitelerinin ürünü müşteri ile buluşturmasındaki hızının yanı sıra marka bilinirliğini artırmanız için de bulunmaz bir nimet.

İşte bu noktada siz de ürünlerinizin satışını artırmak, marka bilinirliği oluşturmak istiyorsanız Aksaray'da hizmet veren firmamız incecode.com'dan destek alabilirsiniz. Aynı zamanda Aksaray'da internetten satış yapmak istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aboutimg

E-ticaret Sitesi Ne İşe Yarar?

E-ticaret siteleri basit olarak fiziksel bir mağazanın sanal ortamdaki halidir. Fiziksel bir mağazadaki tabela burada sitenin logosudur. Veya reyonlardaki ürünler sitede sergilenen görsellerdir.

E-ticaret siteleri kendi içerisinde kartla ödeme imkanı sağlayan, ürünlerin resimlerini ve açıklamasını gösteren internet siteleridir. E-ticaret siteleri ile yapılan satış hem hızlı hem de kolaydır. Aynı zamanda tek seferde birden fazla kişinin alışveriş yapmasına olanak sağlar. Türkiye'nin hatta dünyanın her yerinden insana ulaşılabilir.

Bunların yanı sıra güvenilirliğin de bir sembolüdür. Marka bilinirliğini artırmak için de kullanılabilir. Şehrinizde satış yapmanızı da kolaylaştırır. Aksaray'da hizmet veren firmamız size uygun en ideal e-ticaret sitenizi hazırlayabilir.

Bir e-ticaret sitesini sadece satış yapmak için kullanmanız gerekmiyor. Bunun yanı sıra basitçe bir blog kısmı da eklenebilir. Bu sayede sitenizi ziyaret eden müşteriler ürünlerinize ek olarak onlar hakkındaki bilgileri de öğrenebilirler.

Neden E-ticaret Sitesine İhtiyaç Duyarız?

Bir e-ticaret sitesine sahip bir firma sahibi ürünlerinin pazarlamasını tüm Türkiye'ye yaparken operasyonel süreci de hızlıca yönetebilir. İnternetin kullanım büyüklüğünün faydası ürün satışlarının hacmini ciddi oranda artırabilir.

Kendi şehrinde satış yapmak isteyen birisi ürünlerini satmanın yanında tanıtımını da kolayca yapar. Bu noktada bir e-ticaret sitesi oldukça faydalı olacaktır.

Marka bilinirliğini artırmak için de e-ticaret sitesi kullanılabilir. Günümüzde insanlar bir firmanın sosyal medya hesaplarının yanı sıra bir web sitesine sahip olup olmadığına da dikkat ediyor. Hem internette hem de fiziksel mağazasında satış yapan bir firma sahibi bu doğrultu da marka bilinirliğini gözle görülür şekilde artıracaktır.E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?

E-ticaret siteleri diğer tüm internet sitelerinde olduğu gibi çeşitli yazılım kodlama dillerini bilerek yapılır. Bunlar sitenin iskeleti için HTML, tasarımı için CSS, ziyaretçi ile etkileşim sağlamak için Javascript ve 3D ödeme, veritabanı kodlaması için Java, PHP, ASP.Net'tir. Diğer site türlerinin yapımı ile genel olarak benzerlik gösterse de en basit web sitesi türü olan blog sitelerinden daha kompleks ve zordur. Sıradan bir kişinin e-ticaret sitesini yapmayı öğrenmesi çok uzun süresini alabilir.

E-ticaret sitelerinin yapımı tasarım (front-end) ve veritabanı (back-end) olmak üzere iki kısımdan oluşur. İçerisinde ek olarak bir 3D ödeme sistemi yer alır. 3D ödeme sistemi sayesinde müşteriler kart ile alışveriş yapabilir.

Ayrıca ürünlerin görselleri için de çeşitli galeriler oluşturulması gerekir. Oluşturulan resim galerileri ürünlerin sergilenmesinde kullanılır.

Ancak tüm süreci öğrenmek ve bir e-ticaret sitesi oluşturmak zahmetli olabilir. Bu noktada incecode.com olarak Aksaray'da hizmet veren firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Telefon
Whatsapp