• 0(534) 304 12 98
  • Merkez / AKSARAY
İnce Code Kurumsal

İncecode

Biz Kimiz?

Merhaba 2018 yılında Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. 5 yılı aşkın bir süredir reklam sektöründe aktif olarak çalıştım. Çalışma hayatımda bir çok firma ve markada tecrübe kazandım. Kendi markamıda oluşturduktan sonra kurumsal firmalara hizmet vermeye başladım. Çalıştığım firmalarda tasarım ve web programlama gibi alanlarda hizmet verdim.Kazandığım bu deneyimler ile bir çok firma, butik işletmelerde hizmet vermekteyim. Projeleriniz için hızlı, etkili ve en önemlisi ekonomik olarak hizmet vermeye hazırım.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun beklentileri doğrultusunda iletişim teknolojisi alanında yenilikçi, yeni nesil çözümler üretmek. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.

Değişim çağını iyi okuyarak geleceğin rekabetçi ve üstün nitelikli bilişim teknolojilerine, değişime inanan çalışanlarıyla birlikte yön vermek. Müşterilerimizin Memluniyeti İncecode Olarak En Öncelikli Hedefimizdir. Günümüzün Bilişim Firmaları İçerisinde Farkımızı Göstermek İçin Hergün Kendimizi Yeni Oluşumlar İçine Sokmakta, Çağımıza Uygun Yeniliklerle Geniş Ürün Yelpazemizi Daha`da Geliştirmeyi Hedeflemekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ön planda ve bütün sorunlara çözüme odaklı hizmet veriyoruz. İşletmenin veya firmanın bütün isteklerni ve eksikliklerini anlamadan kesinlikle işe başlamıyoruz.

Php
95%
Laravel
50%
CSS / HTML / BOOTSTRAP
85%
Video Prodüksiyon
90%
Photoshop / Illustrator / Fireworks
99%
Telefon
Whatsapp